گزارش نیم سال اول 98 خبرنگاران منتشر شد

به گزارش مجله پارمیسفان، گزارش خبرنگاران، گزیده ای از آمار و داده های گروه خبرنگاران است که از دپارتمان هوش تجاری (Business Intelligence) این سازمان استخراج شده است و برای اولین بار به صورت عمومی منتشر می گردد. این گزارش در پی پاسخ به این سوال است که رفتار خرید کاربر و مصرف کننده ایرانی در فضای آنلاین چگونه است؟

گزارش نیم سال اول 98 خبرنگاران منتشر شد

برای سفر با تور پوکت همراه ما باشید.

سهم قابل توجه گروه خبرنگاران از بازار خرده فروشی آنلاین کشور، گستردگی فروش، تنوع بیش از 5/ 1 میلیون کالا، مشارکت هزاران کسب وکار ایرانی و همچنین 20 میلیون بازدیدنماینده ماهانه از سایت و اپلیکیشن خبرنگاران، باعث می گردد که این گزارش گزیده گویایی از کل بازار خرده فروشی آنلاین کشور باشد.

در دپارتمان هوش تجاری خبرنگاران همه داده ها از بخش های مختلف شامل تکنولوژی، مارکتینگ، محصول، لجستیک، بازرگانی، مراکز پردازش و

توزیع سفارش، خدمات پس از فروش و تجربه مشتری جمع آوری می گردد و با رویکردی تحلیلی مورد پردازش قرار گرفته و این داده های پردازش شده مبنایی برای همه تصمیم گیری ها و برنامه ریزی ها در گروه خبرنگاران است. برای تهیه این گزارش هم از این داده ها استفاده شده و در چهار بخش رفتار کاربران، بازخورد مشتریان، بازارگاه و کسب وکارهای ایرانی و محصولات و برندها منتشر شده است.

خبرنگاران فروشگاه ایرانی است که خدمات خود را در اختیار همه مردم ایران از سراسر کشور قرار می دهد، از شهرهای بزرگ تا دورافتاده ترین روستاهای کشور همه از خدمات خبرنگاران استفاده می نمایند. لذا گزارش هایی از این دست، به مخاطبین ما امکان رصد شفاف تر و دقیق تر خدمات خبرنگاران را می دهد، شرایط بازار آنلاین کشور را از دریچه بزرگترین فروشگاه اینترنتی کشور توضیح می دهد و به تصمیم گیری های کوچک و بزرگ بسیاری یاری می نماید.

این گزارش به 30 هزار کسب وکار ایرانی که محصولات خود را به وسیله بازارگاه یا مارکت پلیس (Marketplace) خبرنگاران می فروشند، یاری می نماید

تا فرآیندهای فروش و ارائه کالاهای خود را بهینه نمایند. شرکت های تولیدنماینده و توزیع نماینده کالا در سراسر کشور می توانند از اطلاعات این گزارش

استفاده نمایند و با اطلاعات دقیقتر برای بهینه کردن زنجیره تامین، فروش و بازاریابی خود اقدام نمایند. همچنین به سیاست گذاران کشور در مسائل اقتصاد خرد، کلان، حمل ونقل و زیرساخت ها یاری می نماید تا تصویر بهتری از رفتار خرید ایرانیان در بازار خرده فروشی داشته باشند.

این گزارش را می توانید از اینجا دنبال کنید.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 8 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 694

به "گزارش نیم سال اول 98 خبرنگاران منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش نیم سال اول 98 خبرنگاران منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید