مقاله: جاذبه های گردشگری قطر که باید حتما ببینید

به گزارش مجله پارمیسفان، این برج دارای معماری بسیار زیبایی است اما برای این که با زیبایی های آن بیشتر آشنا شوید، باید به بالاترین نقطه برج بروید. در آن جا می توانید چشم انداز فوق العاده ای مشاهده کنید. در بازدید از این برج حتما با خود دوربین ببرید زیرا این مکان به مکانی فوق العاده برای عکاسی معروفیت دارد.

مقاله: جاذبه های گردشگری قطر که باید حتما ببینید

موزه الوکره دارای بعضی از برترین معماری های قطر است. نمایشگاه هایی که در این روز برگزار می شوند، اشیای باستانی و جزئیاتی از تاریخ قطر را به نمایش می گذارد. برای درک زیبایی های این موزه احتیاج نیست به داخل موزه بروید بلکه خود ساختمان موزه هم زیبایی منحصربه فردی دارد.

این قلعه نظامی که در قلب دوحه واقع شده است، در سال 1927 ساخته شد. اکنون این قلعه به یک موزه تبدیل شده و نمایشگاه هایی در آن برگزار می گردد تا اشیایی مانند لوازم تزئینی چوبی، تجهیزات ماهیگیری، نقاشی های رنگ و روغن و عکس های قدیمی را به نمایش بگذارند. اگر دوست دارید با تاریخ و سبک زندگی قطر بیشتر آشنا شوید، این موزه همان جایی است که باید بروید. بلیط هواپیما تهران دوحه

درست در وسط ناکجا آباد و شن زارها یک قلعه باشکوه به چشم می خورد. درواقع همین موضوع است که به زیبایی این قلعه می ا فزاید. گردشگران می توانند در حالی که سوار شتر هستند به این قلعه نزدیک شوند. می توانید در داخل قلعه بایستید و خود را در زمان های گذشته تصور کنید. برای اینکه گردشگران بیشتر با تاریخ انقلاب آشنا شوند، نمایشگاه هایی در همین مکان برگزار می گردد.

منبع مقاله: جاذبه های گردشگری قطر که باید حتما ببینید

انتشار: 23 آذر 1400 بروزرسانی: 23 آذر 1400 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1917

به "مقاله: جاذبه های گردشگری قطر که باید حتما ببینید" امتیاز دهید

1 کاربر به "مقاله: جاذبه های گردشگری قطر که باید حتما ببینید" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: جاذبه های گردشگری قطر که باید حتما ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید