مالیات ستانی از خانه های خالی تهران در تابستان

به گزارش مجله پارمیسفان، سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران گفت: اخذ مالیات از صاحبان خانه های خالی در سه ماهه دوم سال 99 رسما عملیاتی خواهد شد.

مالیات ستانی از خانه های خالی تهران در تابستان

جهت دریافت خدمات پتینه کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه مالی مجله پارمیسفان به نقل از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، نعمت الله ترکی بیان کرد: بیش از 20 درصد از خانه های خالی کشور با عدد حدود 500 هزار واحد برای استان تهران است که متاسفانه به دلیل عدم دسترسی به منابع اطلاعات و بعضی چالش های قانونی امکان دریافت مالیات از صاحبان این املاک میسور نبود.

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران اضافه کرد: با عملیاتی کردن قانون بودجه و اخذ مالیات از صاحبان خانه های خالی اجرای این قانون در سه ماهه دوم سال 99 رسما عملیاتی خواهد شد.

ترکی گفت: برای تحقق این مهم جلسات و اقداماتی در حوزه مدیریت شهری و شهرداری ها به ویژه شهرداری تهران صورت گرفته و با توجه به اینکه نیمی از این مبلغ بعنوان مشوق قانونی به شهرداری ها باز می شود انگیزه خوبی برای همکاری شهرداری ها برای اجرای این قانون ایجاد شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 30 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1095

به "مالیات ستانی از خانه های خالی تهران در تابستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالیات ستانی از خانه های خالی تهران در تابستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید