علت کاهش یک میلیون تومانی حقوق دی بازنشستگان چه بود؟

به گزارش مجله پارمیسفان، مدیرکل امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: بازنشستگانی که یک میلیون از حقوقشان کسر شده است به دلیل استفاده از طرح خرید لوازم خانگی است.

علت کاهش یک میلیون تومانی حقوق دی بازنشستگان چه بود؟

به گزارش باشگاه خبرنگاران، علی خدامی مدیرکل امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری درباره واریزی های ناقص حقوق بازنشستگان در ماه جاری، اظهار کرد: یک میلیون و 600 هزار بازنشسته کشوری داریم و هر بازنشسته ای که نسبت به واریزی های خود معترض است، باید به صورت موردی مراجعه نمایند تا آنالیز گردد.

مدیرکل امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری توضیح داد: بازنشستگانی که یک میلیون از حقوقشان کسر شده است به دلیل استفاده از طرح خرید لوازم خانگی است. چراکه با استفاده از وام 30 یا 50 میلیون تومانی برای خرید لوازم خانگی بین 600 هزار تومان تا یک میلیون و 200 هزار تومان از حقوقشان کسر می گردد.

خدامی ادامه داد: بازنشستگانی که درخصوص کسری موجود در واریزی ماه جاری خود اعتراض داشتند بدانند که برای قسط این وام از حقوقشان کسر شده است.

وی درباره بازنشستگانی که از وام خرید لوازم خانگی استفاده نکردند، اما تا یک میلیون تومان از حقوق ماه جاریشان کسر شده است، گفت: اگر بازنشسته ای از طرح خرید لوازم خانگی استفاده نکرده و تا یک میلیون تومان از حقوقشان کسر شده است به 2500-021 تماس بگیرد و فیش حقوق ماه گذشته و ماه فعلی برای وی گفته می گردد اگر اجحافی انجام شده باشد جبران و کسری واریز خواهد شد.

مدیرکل امور اقتصادی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: تا به امروز بازنشستگان نسبت به حقوق ماه جاری خود به ما اعتراضی نداشتند و هیچ چیزی اعلام نشده است.

منبع: فرارو
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1437

به "علت کاهش یک میلیون تومانی حقوق دی بازنشستگان چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علت کاهش یک میلیون تومانی حقوق دی بازنشستگان چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید