طلبکاری سوشا مکانی از پرسپولیس

به گزارش مجله پارمیسفان، سوشا مکانی، دروازه بان سابق پرسپولیس و بازیکن حال حاضر باشگاه میوندالن نروژ، پستی را در اینستاگرام خود منتشر و در آن به دریافت حقش از باشگاه سابق خود، پرسپولیس، اشاره کرد. او قول داده که کل پولی که از پرسپولیس طلبکار است را به نرگس کلباسی برای ساخت خانه در کرمانشاه بدهد و همچنین حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل پرسپولیس، را بزرگترین بدهکار به خود می داند.

طلبکاری سوشا مکانی از پرسپولیس

خبرنگاران | سرویس چهره ها - در ادامه، پست اینستاگرام سوشا مکانی را خواهیم دید.

سوشا مکانی نوشته:

هر از گاهی برای آنان که دوستشان دارم

نشانه ای میفرستم تا به یادشان آورم که هنوز برایم عزیزند...؟! اما در سیاره ای زندگی میکنیم که میلیون ها سال است با شتاب به سوی فراموشی می رود.

این روزهایِ سخت، دستِ خیلی ها را برایم رو کرد!

شرایط، ثابت نخواهدماند

و من بر مشکلاتم پیروزخواهم شد

اینبار تصمیماتِ مهمی گرفته ام

همه چیز بمانَد به وقتش! اقایون محترم 4سال نپرسیدید فلانی حالت چطوره؟! 800میلیون 4 سال پیش میشه 4 میلیارده الان! این قول رو بهتون میدم که تو این مرحله حساس مسئله ای برای تیم محبوبم به وجود نیارم، ولی اجازه نمیدم حروم زاده های مفتخور با پول من تو دبی ب. ام و م3 سوار بشنو به ریش من بخندند، کل این پول رو قولش را میدم به خانم نرگس کلباسی که باهاش هر چند تا خونه میشه واسه مردم عزیز کرمانشاه بسازه... ضمناً جناب اقای گرشاسبی عزیز شما به تنها کسی که خیلی بدهکارید منم، ولی من حرمت نگه میدارم و شرف به خرج میدم الان کاری نمیکنم که مسئله ای پیش بیاد، ولی اینجا که من هستم تا دریافت حق چند دقیقه فاصله دارم اینجا خبری از یه مشت جیره خور نیست میدونید که کجا رو میگم؟! در هر صورت حق دریافتی، اینا رو گفتم، چون از عدم پیگیری من سو برداشت نشه و اگر نه دریافت حق از فیفا کاره زیاد سختی نیست

منبع: setare.com
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1498

به "طلبکاری سوشا مکانی از پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طلبکاری سوشا مکانی از پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید