شایعه کناره گیری نجم الدین شریعتی از سمت خدا و واکنش او

به گزارش مجله پارمیسفان، طی روزهای گذشته خبری مبنی بر خداحافظی نجم الدین شریعتی از برنامه به سمت خدا منتشر شد و به سرعت در رسانه ها دست به دست شد.

شایعه کناره گیری نجم الدین شریعتی از سمت خدا و واکنش او

به گزارش فارس، اما نجم الدین شریعتی، در گفت و گویی ضمن تکذیب این شایعه ها عنوان نمود که از اینکه مجدداً این مطالب وایرال شده به شدت ناراحت است.

وی درباره دلیل انتشار این شایعه به یکی از خبرگزاری ها گفت: اصلِ ماجرا این بود که قبل از ماه مبارک رمضان صحبتش بود که بعد از ماه من یک یا دو ماه استراحت کنم و به کارهای خودم برسم. بالأخره می دانید که 15 سال است با افتخار برنامه سمت خدا را روی آنتن دارم و این برنامه هر روز به صورت زنده پخش می گردد. من سال جاری احساس کردم شاید بعد از این سال ها، یک فاصله کوتاه برای استراحت لازم باشد. ضمن اینکه در ماه رمضان به خاطر فشردگی برنامه ها فشار مضاعفی داشتم و این استراحت ضروری تر بود. اصلاً صحبت از کناره گیری، خداحافظی، کناره گیری موقت و برکناری نبوده است.

شریعتی اضافه کرد: در حالی این شایعه پراکنی ها اتفاق می افتد که من این روزها سمت خدا را اجرا می کنم و اگر روزی قرار باشد چنین اتفاقی بیفتد حتماً با مردم مطرح خواهم کرد. واقعاً اتفاق خاصی نیست و با شبکه هم الحمدلله مسئله ای نداریم. در طول این سال ها هم مدیران تلویزیون و هم مخاطبانِ جان همواره به من لطف داشته اند و خاکِ پای مردمم، و البته محتاج همیشگی دعایشان.

منبع: فرارو
انتشار: 14 تیر 1401 بروزرسانی: 14 تیر 1401 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 2110

به "شایعه کناره گیری نجم الدین شریعتی از سمت خدا و واکنش او" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شایعه کناره گیری نجم الدین شریعتی از سمت خدا و واکنش او"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید