سرمربی یوونتوس: در انگلیس به من می گفتند طالبان!

به گزارش مجله پارمیسفان، ساری البته از زمان ملحق شدن به یوونتوس از ابتدای فصل جاری این سبک تهاجمی مورد علاقه خود را تغییر داده تا بتواند تیمش را با سبکی به میدان بفرستد که برای حضور ستاره هایی مثل رونالدو، ایگواین و دیبالا در خط حمله مناسب تر باشد. ساری اما می گوید او هر کاری انجام بدهد نمی تواند منتقدینش را راضی کند.

سرمربی یوونتوس: در انگلیس به من می گفتند طالبان!

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

مائوریتزیو ساری، سرمربی یوونتوس می گوید در چلسی به دلیل سبک فوتبال مورد علاقه اش با انتقادهای زیادی روبرو بوده و حتی به او لقب طالبان داده شده بوده.

به گزارش ورزش سه، مائوریتزیو ساری، سرمربی یوونتوس و سرمربی سابق چلسی می گوید در انگلیس به دلیل علاقه ای که به پیاده کردن سبک فوتبال مورد علاقه اش در چلسی داشته، سبکی که در انگلیس به ساری بال معروف شده بود، با انتقادهای زیادی روبرو بوده. ساری می گوید به این خاطر حتی به او لقب طالبان داده شده بود.

ساری البته از زمان ملحق شدن به یوونتوس از ابتدای فصل جاری این سبک تهاجمی مورد علاقه خود را تغییر داده تا بتواند تیمش را با سبکی به میدان بفرستد که برای حضور ستاره هایی مثل رونالدو، ایگواین و دیبالا در خط حمله مناسب تر باشد. ساری اما می گوید او هر کاری انجام بدهد نمی تواند منتقدینش را راضی کند.

ساری در کنفرانس خبری پیش از بازی یوونتوس با اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان به مجله پارمیسفان گفت: در انگلیس به من می گفتند طالبان، چون می خواستم تیمم به سبکی که دوست داشتم فوتبال بازی کند. ولی این روزها آن سبک به اندازه کافی برای تیمم خوب نیست چون من در هر تیمی و در هر شرایطی باید خودم را با خصوصیات بازیکنانم در آن تیم تطبیق بدهم.

سرمربی یوونتوس در ادامه گفت: اگر قرار باشد همه حرف هایی که درباره یوونتوس زده می گردد یا نوشته می گردد را بخوانم که دیوانه می شوم. من فقط کار خودم را می کنم. دلم می خواهد یوونتوس تیمی باشد با کمترین فراز و نشیب که ویژگی های خاص خودش را دارد. ولی ما باید همواره خصوصیات ویژه بازیکنان مان را هم در نظر داشته باشیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 7 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 549

به "سرمربی یوونتوس: در انگلیس به من می گفتند طالبان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی یوونتوس: در انگلیس به من می گفتند طالبان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید