دلفی: به فکر آیندهوون نبودم، مقابل کره شمالی فقط به برد فکر می کردیم

به گزارش مجله پارمیسفان، مهاجم تیم امید گفت: من از ابتدا هم به فکر آیندهوون و این مسائل نبودم چرا که با تمام وجود برای بازیهای آسیایی و موفقیت تیم امید به اینجا آمدم

دلفی: به فکر آیندهوون نبودم، مقابل کره شمالی فقط به برد فکر می کردیم

به گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از اندونزی، یونس دلفی درباره برترى مقابل کره شمالى گفت: خدا را شکر روند رو جلو داریم. ارنج ما نسبت به دیدار قبل تفاوت داشت. در بازی اول ما می خواستیم برابر عربستان به پیروزی برسیم اما این اتفاق نیفتاد تا برای این بازی قطعا بدانیم حریف را شکست می دهیم که این خداراشکر این اتفاق افتاد.

وی درباره این موضوع که ایران مقابل کره شمالی بازی بهتری نسبت به دیدار با عربستان انجام داد، گفت: در بازی اول مان برابر عربستان استرس داشتیم. هر چند تصور هم نمی کردیم عربستانی ها اینقدر تیم خوبی باشند. اما پس از آن دیدار، مقابل کره شمالی فقط به برد فکر می کردیم و با توجه به بازی زیباتری که ارائه کردیم و انگیزه ای که داشتیم موفق به این کار شدیم.

مهاجم تیم امید ادامه داد: یک تیم خوب باید نیمکت خوبی هم داشته باشد و همانطور که دیدید بازیکنانی که در جریان بازی هم به میدان آمدند توانستد موثر واقع شوند و حتی گلزنی نمایند.

دلفی اضافه نمود: من از ابتدا به فکر آیندهوون و این مسائل نبودم چرا که با تمام وجود برای بازیهای آسیایی و موفقیت تیم امید به اینجا آمدم و این مسئله برای من از همه چیز مهم تر است. اما خداراشکر پس از اتفاقی که افتاد توانستیم با این تیم توافق کنیم که در یک وقت دیگر من به هلند بروم. اگر اینطور نمی شد مطمئن باشید در تیم امید می ماندم و بازی برای کشورم در این تورنمنت حساس را رها نمی کرد که به آیندهوون بروم.

منبع: tn.ai
انتشار: 15 شهریور 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 11

به "دلفی: به فکر آیندهوون نبودم، مقابل کره شمالی فقط به برد فکر می کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلفی: به فکر آیندهوون نبودم، مقابل کره شمالی فقط به برد فکر می کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید