تفریغ بودجه سازمان فرهنگی وتفریحی وخدمات موتوری شهرداری تصویب شد

به گزارش مجله پارمیسفان، ندا واشیانی پور پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در صد و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان چهار بند مورد آنالیز نهاده شد، گفت: لایحه ای به همراه تفریغ بودجه و گزارشات بازرس قانونی و حسابرس منتخب از عملکرد سال گذشته سازمان فرهنگی و تفریحی شهرداری اصفهان که در کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزش شورای شهر مورد بحث واقع شده بود و سپس با قید تاکیداتی به صحن علنی شورا آمد و مصوب شد از جمله این بندها بود.

تفریغ بودجه سازمان فرهنگی وتفریحی وخدمات موتوری شهرداری تصویب شد

اگر علاقمند به سفر با بهترین ارزان تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

وی با اشاره به بعضی از تاکیدات مصوبه تفریغ بودجه سازمان فرهنگی، تفریحی شهرداری اصفهان ابراز داشت: از جمله این تاکیدات لحاظ ردیف اعتباری مربوط به خانه انقلاب در ردیف اعتباری معاونت فرهنگی، اجتماعی شهرداری بوده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان ادامه داد: همچنین تاکید شد با توجه به واگذاری کمیته فرهنگ شهفرایندی به سازمان فرهنگی، تفریحی به منظور شفا ف سازی اعتبارات این کمیته، بودجه امسال سازمان فرهنگی، تفریحی شهرداری به صورت شفاف ارائه گردد.

ساماندهی به کارگیری نیروهای حق الساعتی در سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری

وی ساماندهی به کارگیری نیروهای حق الساعتی در سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان را نیز از دیگر تاکیدات شورای اسلامی شهر اصفهان برای تصویب لایحه تفریغ بودجه این سازمان گفت و بیان داشت: همچنین در زمینه اخراج نیروهای ساعتی سازمان با توجه به مدت زمان اشتغال آنها و جذب نیروهای جدید در فاصله زمانی کوتاهی از این امر و همچنین کمبود نیرو در مراکز سازمان باید آنالیز لازم صورت بگیرد.

واشیانی پور همچنین با اشاره به ارایه لایحه تفریغ بودجه سازمان خدمات موتوری شهرداری همراه با بازنگری در تخصیص اعتبارات به روابط عمومی این سازمان با توجه به انحراف 50 درصدی بودجه آن بر اساس سال 94 ادامه داد: این لایحه قبلا در کمیسیون بهداست، سلامت و خدمات شورای اسلامی شهر اصفهان مورد آنالیز نهاده شد و در این جلسه علنی مصوبه شورا را دریافت کرد.

طی دو سال گذشته 356 لایحه به صحن علنی شورای شهر ارسال شد

وی در ادامه با ارایه گزارش عملکرد شورای اسلامی شهر اصفهان از 15 شهریور سال 92 تا 29 مرداد سال 94 ابراز داشت: در این بازه زمانی 356 لایحه به صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان ارسال شده که تنها 12 مورد از این مصوبات پیروز به دریافت مصوبه شورا نشده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه 19 مورد از این لوایح با قید دو فوریت، سه لایحه با قید یک فوریت و 334 لایحه نیز عادی بوده است، گفت: تعداد کل مصوبات به علاوه طرح ها و احکام نمایندگی ها در دو سال گذشته 666 مصوبه بوده است.

وی با اشاره به تعداد جلسات برگزار گردیده، توضیح داد: تعداد جلسات برگزار گردیده تا هشتم شهریور ماه امسال 101 جلسه بوده و 124 جلسه تلفیق نیز برگزار گردیده است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه کمیسیون های تخصصی شورا برای تسهیل و تسریع در کار مردم به صورت پیوسته و مکرر فعال بوده و نتایج کارشناسی خود را در اختیار کل اعضای شورا قرار داده است، ادامه داد: کمیسیون حقوقی، گردشگری و مالی شورای شهر 74 جلسه داشته و تعداد جلسات کمیسیون عمران، شهر سازی و معماری شورای اسلامی شهر اصفهان نیز 73 جلسه بوده است.

وی با اشاره به اینکه کمیسیون حمل و نقل، محیط زیست و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر 77 جلسه و کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزش شورای اسلامی شهر اصفهان نیز 90 جلسه کارشناسی برگزار نموده است، تاکید نمود: همچنین کمیسیون بهداشت، سلامت و خدمات شهری شورای اسلامی شهر اصفهان نیز 80 جلسه تخصصی پیرامون موضوعات و مسائل مختلف برگزار نموده است.

340 جلسه کمیته نظارتی در مناطق15 گانه شهرداری برگزار گردید

واشیانی پور با تاکید بر اینکه هر شنبه جلسات کمیته های نظارتی در تعدادی از مناطق شهرداری برای آنالیز مسائل شهفرایندان برگزار می گردد که طی دو سال گذشته 340 جلسه کمیته نظارتی در مناطق 15 گانه شهرداری اصفهان برگزار گردیده است، اضافه کرد: البته تعدادی از آنها بازدید از فرایند پیشرفت پروژه های منطقه و آنالیز شرایط آنها توسط اعضای شورای شهر بوده است.

وی در مورد بعضی از پروژه های مهم شهرداری اصفهان طی دو سال گذشته نیز بیان داشت: افتتاح پرو ژه شهر رویا ها، میدان امام علی (ع)، شروع عملیات احداث ایستگاه های مترو در میدان امام حسین (ع) و میدان انقلاب، سرعت بخشی به پروژه مترو برای بهره برداری هر چه سریع تر مردم و بهره برداری از خط دوم تله کابین صفه از جمله مهم ترین این پروژه ها بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 779

به "تفریغ بودجه سازمان فرهنگی وتفریحی وخدمات موتوری شهرداری تصویب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفریغ بودجه سازمان فرهنگی وتفریحی وخدمات موتوری شهرداری تصویب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید