بختیاری: تمام خانواده های ایتام تحت حمایت در استان البرز صاحب مسکن شدند

به گزارش مجله پارمیسفان، رئیس کمیته امداد با اشاره به اقدامات این نهاد برای خانه دار شدن خانواده های تحت حمایت، گفت: در استان البرز هیچ خانواده یتیم تحت حمایت فاقد مسکن نداریم.

بختیاری: تمام خانواده های ایتام تحت حمایت در استان البرز صاحب مسکن شدند

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سیدمرتضی بختیاری در ملاقات با عزیزالله شهبازی، استاندار البرز با بیان اینکه تامین مسکن مهم ترین و پرهزینه ترین بسته حمایتی کمیته امداد است، گفت: در استان البرز هیچ خانواده یتیم تحت پوشش کمیته امداد، فاقد مسکن نیست و این دستاورد بزرگی است.

وی با بیان اینکه ایجاد اشتغال و خودکفایی مددجویان کمیته امداد از دیگر اولویت های این نهاد است، اضافه نمود: سهم استان البرز در ایجاد اشتغال برای مددجویان تحت حمایت در امسال، 4300 شغل است که این استان در 9 ماهه توانسته تا بیش از 92 درصد تعهد خود را اجرایی کند.

رئیس کمیته امداد با اشاره به اهمیت ظرفیت یاری های مردمی گفت: مردم البرز در یاری های مردمی و پرداخت زکات و همچنین طرح اکرام ایتام در کشور پیشرو هستند.

وی با اشاره به همکاری مسئولان استانی و کشوری برای برطرف مسائل مددجویان و اجرای برنامه های کمیته امداد، اعلام کرد: براساس هماهنگی های صورت گرفته، ظرف یک ماه آینده با آنالیز مسائل حاشیه نشینان استان، خانواده های تحت حمایت این نهاد مستقر در این مناطق با اولویت بیش از سه نفر شناسایی می شوند تا با همکاری سازمان برنامه و بودجه و وزارت راه و شهرسازی در مورد تامین مسکن آن ها اقدام گردد.

بختیاری عنوان نمود: اگر جمعیت حاشیه نشین تحت پوشش این نهاد به روستا های خود بازگردند، کمیته امداد مسکن و اشتغال آن ها را تامین خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 1427

به "بختیاری: تمام خانواده های ایتام تحت حمایت در استان البرز صاحب مسکن شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بختیاری: تمام خانواده های ایتام تحت حمایت در استان البرز صاحب مسکن شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید