شروع تغییرات در فدراسیون ها؛ سرپرستان فدراسیون های هاکی، ناشنوایان، قایقرانی و چوگان معرفی شدند

به گزارش مجله پارمیسفان، سرپرستان چهار فدراسیون هاکی، چوگان، ناشنوایان و قایقرانی معرفی شدند.

شروع تغییرات در فدراسیون ها؛ سرپرستان فدراسیون های هاکی، ناشنوایان، قایقرانی و چوگان معرفی شدند

به گزارش مجله پارمیسفان، محمد رضا داورزنی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در گفت وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: امروز تکلیف سرپرستی چهار فدراسیون هاکی، ناشنوایان، قایقرانی و چوگان تعیین شد.

به گفته داورزنی احمد گواری به عنوان سرپرست فدراسیون قایقرانی، حسن سلگی به عنوان سرپرست فدراسیون ناشنوایان، یاشار بی غم سرپرست فدراسیون چوگان و حسن اباذری به عنوان سرپرست فدراسیون هاکی معرفی شدند.

وی با تاکید بر اینکه سرپرستان انتخاب شده، حق شرکت در انتخابات به عنوان کاندید را ندارند، گفت: افراد علاقه مند به احراز پست ریاست این فدراسیون ها، با هماهنگی با معاونت ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در یک مدت زمان دو الی سه ماه فرصت دارند برای ثبت نام در مجمع آماده شوند.

معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینکه برخی از این فدراسیون ها برنامه ها و رویدادهای مهم بین المللی را درپیش رو دارند اضافه کرد: وزارتخانه تمام کوشش خود را خواهد نمود تا با حمایت های همه جانبه خود مانع بروز خللی در این اعزام ها گردد.

وی از پایش وضعیت همه فدراسیون ها اطلاع داد و توضیح داد: به زودی همه افرادی که مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان می شوند، تعیین شده و در روند جایگزینی به وسیله انتخابات آزاد و دموکراتیک قرار می گیرند.

داورزنی گفت: برخی از فدراسیون هایی که روسای آنها بازنشسته هستند و دوران ریاست آنها نیز به انتها رسیده و با توجه به مفاد قانون منع به کارگیری بازنشستگان امکان شرکت مجدد آنها در انتخابات وجود ندارد، به همین دلیل برای این فدراسیون ها نیز باید سرپرستی انتخاب گردد.

وی در انتها با بیان این نکته که وزارت ورزش و جوانان برای حفظ و توسعه کرسی های بین المللی که در اختیار کشورمان است، مجدانه در کوشش و تکاپوست، اظهار داشت: روند جایگزینی کاندیداهای جدید با روسای پیشین صدمه و خللی در پست هایی که در اختیار افراد است وارد نخواهد نمود. برخی از این پست ها در اختیار شخصیت حقوقی افراد است که پس از انتخاب رئیس جدید، این سمت نیز منتقل می گردد و برخی در اختیار شخصیت حقیقی افراد است که وزارتخانه و فدراسیون برای حفظ این سمت از این افراد حمایت خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 بهمن 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: parmisfun.ir شناسه مطلب: 74

به "شروع تغییرات در فدراسیون ها؛ سرپرستان فدراسیون های هاکی، ناشنوایان، قایقرانی و چوگان معرفی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع تغییرات در فدراسیون ها؛ سرپرستان فدراسیون های هاکی، ناشنوایان، قایقرانی و چوگان معرفی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید